Pepe Coin Binance Çılgınlığı ! %400 Yükseliş Yaptı !

binance pepe coin nedir

Pepe Coin, şaka temalı bir kripto para birimi olarak piyasadaki dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve kısa sürede 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Bazı yüksek hacimli kripto para borsalarının PEPE’yi listelemesi, kripto para biriminin hızlı büyümesine destek olurken, meme coin sektörünün ilk zamanlarındaki talep artışına benzer bir ilgi oluştu.

PEPE COIN için Binance CZ’den Açıklama

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), memecoin çılgınlığına yönelik yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Ben şahsen meme coin’leri hiçbir zaman gerçekten anlamadım. Elon Musk ve diğerleri de dahil olmak üzere onları anlıyor gibi görünen birçok başarılı insan var, bu yüzden kullanıcılara göre hareket ediyoruz.”

Son 48 saatte Tradingview üzerinden yaptığımız kontrole göre %400’ün üzerinde bir değer artışı kaydeden PEPE, 600 milyon doların üzerinde bir işlem hacmine sahip oldu. Binance gibi yüksek işlem hacimli borsaların da PEPE ve diğer meme coin FLOKI’yi listelemeye karar vermeleri, bu heyecanın bir süre daha devam edeceğini gösteriyor.

pepecoin tradingview
pepecoin tradingview

Ancak, piyasa uzmanları, spekülatif yükselişlerin riskleri konusunda yatırımcıları uyarıyor.

PEPE COIN Binance’de İşleme Başladı

Kripto para dünyasında hareketli günler yaşanıyor. Son zamanlarda yükselişiyle dikkat çeken PEPE ve FLOKI, Binance borsasında işlem görmeye başladı. Binance, TSİ 19:00 itibarıyla PEPE/USDT, PEPE/TUSD, FLOKI/USDT ve FLOKI/TUSD işlem çiftlerini alım satıma açacak.

Binance’in listeleme haberi, PEPE’nin dakikalar içinde %50’lik bir yükseliş elde etmesine neden oldu. Zaten son dönemlerde yükselişiyle adından sıkça söz ettiren PEPE, Binance listelemesiyle birlikte daha da popüler hale geldi. Diğer yandan, FLOKI’nin piyasa değeri 317 milyon dolar iken PEPE’nin 834 milyon doların üzerinde olmasına rağmen, PEPE daha sert bir yükseliş sergiledi. PEPE, bir zamanlar top 1000 içerisinde bile yer almayan bir altcoin iken, şimdi en büyük 61. kripto para birimi haline geldi.

Binance, FLOKI ve PEPE’yi marjin platformunda da alım satıma açacağını duyurdu. Kullanıcılar artık PEPE ve FLOKI yatırımı yapabilir ve para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kripto para piyasasında PEPE ve FLOKI’ye dair gelişmeler yakından takip ediliyor.

PEPE COIN Nedir ?

binance pepe coin nedir
binance pepe coin nedir

PEPE Coin: bir kripto para birimidir. Adını internet fenomeni Pepe the Frog’dan almıştır. PEPE Coin, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışır ve akıllı sözleşmeleri kullanır. Coin, topluluklarının yaratıcılığını ve etkinliklerini desteklemek için tasarlanmıştır.

PEPE Coin, topluluk odaklı bir projedir ve bireylerin kendi Pepe topluluklarını kurmalarına ve yönetmelerine izin verir. Ayrıca, topluluklar, token sahiplerine çeşitli teşvikler sunarak üyeleri arasında bir dayanışma ve etkileşim oluşturabilirler.

PEPE Coin, NFT’lerle de ilişkilidir ve toplulukların NFT’lerini oluşturmasına, satmasına ve takas etmesine izin verir. Bu sayede, topluluk üyeleri daha fazla gelir elde edebilir ve topluluklarına katkıda bulunabilirler.

Ancak, PEPE Coin’in kripto para piyasasında yüksek volatiliteye sahip olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak ve riskleri anlamak önemlidir.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Pepe Coin Binance Çılgınlığı ! %400 Yükseliş Yaptı !” te bir düşünce

  1. Murat Ertürk diyor ki:

    Konuyla ilgili görünüşe göre kripto piyasalarındaki volatilite devam ediyor. Pepe Coin’in %400’lük yükselişi dikkat çekici, ancak yatırım yapmadan önce dikkatli araştırma yapılmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir