QR Kodlarını Görüntülemenin En İyi Yolları

qr kod goruntuleme

QR kodları bir süredir ortalıkta dolaşıyor, ancak günümüzün dijital çağında hala geçerli mi?

Kısa cevap evet!

QR kodları, herhangi bir pazarlama stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Müşterilere az bir alanda işletmeniz hakkında bol miktarda bilgi sağlamanın harika bir yoludur. Bir QR okuyucu uygulaması kullanarak kolayca tarayabilir ve otomatik olarak web sitenize yönlendirilebilirler.

Hala QR kodu kervanına katılmadıysanız, işte başlayabileceğiniz birkaç fikir.

Kartvizitler

Hala QR kodları test ediyorsanız, küçük bir kartvizitle başlayabilirsiniz.

Sınırlı yer olduğundan, adınızı, işletme logonuzu ve iletişim bilgilerinizden bahsetmek isteyebilirsiniz. Ancak, geleneksel kartvizitinizden çok daha fazlasını kodlayan harika QR kodları ekleyerek işleri renklendirebilirsiniz.

Menü Kartları

Pandemi en çok restoran sektörünü etkiledi. Kağıt menülerden tarama menü kodlarına hızlı bir geçiş gördük.

Restoranlar için QR kodları, hijyenik sipariş uygulamalarını teşvik etmenin harika bir yoludur ve birden fazla menü kartı yazdırmak zorunda kalmayacağınız için uygun maliyetlidir. QR kodunu, müşterilerinizin erişebileceği restoran masasına kolayca yerleştirebilirsiniz.

Sayaçlar

Dünya hızla dijital para birimine dönüşürken, artık çok az insan nakit taşıyor.

Bu tür müşterilere hitap etmek ve kolay işlem yöntemleri sağlamak için, sayaçlarınızda görüntülenecek benzersiz QR kodu tasarımları oluşturmak için Karasoft qr menü gibi bir oluşturucu kullanabilirsiniz. İnsanlar uzun bir sıra beklemeden kolayca tarayabilir ve ödeme yapabilir.

Promosyonlar

Markanız için promosyon etkinliklerine ne sıklıkla bir servet harcadınız ve kupalar, kalemler veya fare altlıkları dağıttınız? Şanslar çok fazla.

Bunun yerine, yaratıcı QR kod tasarımları oluşturabilir ve bunları katılımcıların tarayabilmesi ve özel indirimler alabilmesi için afişlerde gösterebilirsiniz.

İnteraktif Reklamlar

Mülayim reklamlar artık işe yaramıyor. QR kodları tasarlarken yaratıcı olmanız ve markanızın televizyon reklamları için bir QR kodu görüntülemeyi tercih etmeniz gerekiyor.

Sonuç olarak

QR kodları, fazla harcamadan markanızı tanıtmanın ve imajını güçlendirmenin verimli ve uygun maliyetli bir yoludur. QR kodunu restoranlarda menülerde, hatta süpermarketlerde tezgahlarda kullanabilirsiniz.

Sınırlı bir alanı aşırıya kaçmadan bol miktarda bilgiyle doldurarak kullanmanın harika bir yoludur. Ancak, QR kodu yerleşiminin yeterli olduğundan emin olun.

Sorunsuz ve ücretsiz bir QR kodu oluşturmak istiyorsanız, Karasoft Qr Menü‘ye göz atabilirsiniz . Pek çok QR kodu tasarım fikrimiz ve şablonumuz var. Seçim yapmakta zorlanacaksınız. Bu garanti!

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

QR Kodlarını Görüntülemenin En İyi Yolları” te bir düşünce

  1. Aylin Kaya diyor ki:

    Konunun detaylı ve açıklayıcı olduğunu düşünüyorum. QR kodlarının kullanım alanlarını daha iyi anladım ve bu yöntemleri denemek istiyorum. Bilgilendirici bir yazıydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir