KARASOFT

DİJİTAL QR MENÜ

Türkiye’nin dört bir yanında kullanılan Karasoft Dijital Qr Menü

30 Gün Ücretsiz Deneyin !

ESNEK VE HIZLI

DİJİTAL QR MENÜ NEDİR

Pandemi sonrası yaygınlaşan ve birçok işletme ile tanışmamıza vesilen olan Karasoft QR Menü; Restoran, Kafe, Otel, Bar, Çay bahçesi ve benzeri işletmelerin eski tip kağıt veya baskı menülerini dijital ortama aktararak karekod teknolojisi sayesinde dijital ortamda kullanıma sunan gelişmiş, hijyenik ve pratik dijital temassız menü sistemidir.

İşletmenizin kıymetli ziyaretçilerine, temassız ve dijital olarak menünüzü gösterebilirsiniz. Sizlere özel yönetim panelinize giriş yaparak, istediğiniz an qr menünüz veya ürünleriniz ile ilgili güncellemeler yapabilirsiniz. Karekod menünüzde listelenen ürünlerinizin fiyatlarını, görsellerini yine yönetim paneliniz üzerinden kolayca güncelleyebilir ve müşterilerinize daha hızlı bir hizmet sunabilirsiniz.

Dijital QR Menü, restoran menülerinizi iPhone ve Android telefonlarda sadece QR kodu okutarak uygulama indirmeden menüye anında erişmenizi sağlayan dijital menü sistemidir

Dilediğiniz gibi yönetebileceğiniz harika ve kullanımı çok kolay bir panel hazırladık. Bu panel üzerinden dijital menünüzü kolayca hakim olabileceksiniz.

Dijital menünüzü yönetirken sürpriz sınırlamalar çıkmaz. Özgür ve dilediğinizce şekilde menünüzü oluşturabileceksiniz. Sınırsız ürün, sınırsız kategori ve görsel ekleyebilirsiniz.

İşletmenizi ziyaret eden müşterilerinize istediğiniz dilde menü yayınlama imkanına sahip olabileceksiniz. Ayrıca her dil için ekstra özelliştirilmiş seçeneklere sahip olabileceksiniz.

Karekod menüyü çok çok hızlı açılacak şekilde kodladık. Müşterileriniz kare kodu okuttuğunda, dijital menü çok çok hızlı şekilde müşterilerinizin ekranına gelir.

Yönetim paneli üzerinden işletmeniz ile uyumlu renkleri seçerek dijital menünüzün nasıl görüneceğine siz karar verin.

VE DAHA NİCELERİ

İDDİALI OLDUĞUMUZU ANLAMALISINIZ !

Yeni Nesil Dijital Menü

Karekod Menü yükselen teknoloji ile birlikte gelen eşsiz bir mobil cihazlarında kullanılan yazılım sistemidir. COVID-19 süresinde daha fazla önem ve ihtiyaç haline gelmiş olan qr menü sistemiyle genel olarak restoran, kafe, otel, pub gibi işletmelerin temassız bir şekilde menülerini sunma ve aynı zamanda müşterilerin sipariş sürecini ve sipariş vermelerini hızlı, pratik ve profesyonel olarak kolaylaştıran sistemdir. Karasoft gelişmiş özellikleri sayesinde %100 müşteri memnuniyeti ile her zaman ilk sırada olmayı başarmıştır.

 

web uzayli adam

3 ADIMDA KULLANMAYA BAŞLAYIN

QR MENÜ NASIL KULLANILIR ?

Qr menü yazılımını kullanmak için 3 adımı takip etmeniz yeterlidir. Ayrıca qr menü ücretsiz olarak 30 gün deneyebilirsiniz.

İster hızlı bir şekilde whatsapp üzerinden, istersenizde iletişim formundan bize ulaşın

Beğendiğiniz için demo isteyin ve detaylıca inceleyin

beğenmeniz halinde ekibimizce yapılacak kurulumun ardından yazılımınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

qr menü nasıl kullanılır

NEDEN SATIN ALMALISINIZ ?

Qr menü okutma sistemi, işletmenizin baskı maliyetlerini azaltır !

Toplum olarak pandemi süreci sonrasında daha hijyenik ve daha temassız bir hayat tarzı benimsedik. Geçmişte kullanılan kağıt menüler artık işletmeler tarafından tercih edilmemektedir. Restoran ve Cafelere giden insanlar, geleneksel menülerin ortadan kalkmasıyla yeni bir temassız menü tarzı ile karşılaştı. Bu işletmelerinde baskı ve matbaa maliyetini ortadan kaldırdı. Daha ekonomik ve daha hijyenik dijital qr menü oranı ise gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

DİJİTAL MENÜNÜZÜ KULLANMAYA BAŞLAYIN

Karasoft ile profesyonel olarak tüm ülke insanlarına harika hizmet sunabilirsiniz. İşletmenize gelen müşterilerin dilleri farklı olsa bile, size özel Qr Kod ile siparişlerini verebilirler. Bu sayede personelleriniz ve müşterileriniz arasında hiçbir iletişim sorunu yaşanmaz. Midpoint qr menü, mado qr menü, big chef’s qr menü, canva qr menü, kapadokya qr menü gibi ünlü restoranların bile kullandığı qr menüleri sizde kullanmaya başlayın.
Açıklamalarımız yetersiz kaldıysa, bizi lütfen arayınız 🙂

İSTATİSTİKLER

TERCİH EDİLİYOR MUYUZ ?

Yazılımlarımız ve dijital danışmanlık hizmetlerimiz ile sektörün öncüleri arasındayız. Yazılım konularındaki gücümüzü test eden yüzlerce müşterimizin arasına siz de katılın .

KONUYA GAYET HAKİMİZ

TEKNİK DETAYLAR

ile ilgili tüm teknik özellikleri ayrıntılı bir şekilde açıklayalım

genel

  • Yazılım Dili: PHP
  • Lisans Durumu: Lisanslı
  • Süre: 1 Yıl
  • Yönetim Paneli: Mevcuttur

TASARIM

  • Responsive: Evet
  • Çözünürlük: Tüm Cihazlarla Uyumlu
  • Font : İsteğe Bağlı
  • Renk: Sınırsız Renk

DİĞER

  • Ödeme Şekli: Kredi Kartı

GÖRÜŞLER

Hakkımızda Neler Söylendi 🙂

Bizim söylediklerimiz yetersiz mi geldi ? Müşterilerimizi dinleyin 🙂

Site tasarımı konusunda olsun, ve sonrasında destek olarak olsun, anlayışlı ve işlerini tam anlamıyla profesyonel şekilde yapan bir firma. Web tasarım yaptırmadan önce çok şirket araştırdık en son KARASOFT’a karar kıldık. Şunu diyebilirim ki iyi kide bu firmayı seçmişiz.

İşinin gercekten ehli insanlar internet sitesi oluşturmak için doğru ve güvenilir bir firma. Web sitemi çok güzel bir şekilde yenilediler. Karasoft ekibine ilgileri ve emekleri için teşekkür ederim.

 

Güncellemeler

 

Gelişen teknoloji ile beraber restoranlar ve işletmeler, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için sürekli olarak yenilikler peşinde koşuyor. Bu anlamda, karasoft olarak müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmak adına sürekli olarak kendimizi güncelliyoruz.

Sıcak yaz günlerinde bile işletmenizin tıklım tıklım dolu olmasını ve müşterilerinizin hızlıca sipariş verebilmesini sağlayan karasoft QR Menü, Ağustos ayında yepyeni özelliklerle geliyor. Bu güncelleme ile işletmenizdeki yemeklerinizi ve içeceklerinizi daha çekici hale getirmek için tasarlanmış görseller ve açıklamalar ekleyebileceksiniz. Böylece müşterileriniz menünüzü görüntülerken görsel olarak da tat alacaklar.

Ayrıca, sürekli değişen ve güncellenen menüleriniz için daha fazla esneklik istiyorsanız, karasoft QR Menü Ağustos güncellemesi ile birlikte anlık güncelleme özelliği de geliyor. Bu özellik sayesinde menünüzdeki fiyatları, içerikleri veya yeni eklenen lezzetleri anında güncelleyebileceksiniz. Böylece müşterileriniz her ziyaretlerinde farklı bir deneyim yaşama şansı bulacaklar.

karasoft olarak amacımız, işletmenizi modern teknoloji ile buluşturarak hem sizin hem de müşterilerinizin işlerini kolaylaştırmak. QR kod teknolojisinin sunduğu pratiklik ile müşterileriniz masalarında otururken menünüzü hızlıca görüntüleyip sipariş verebilecekler. Bu da hem hizmet hızını artıracak hem de müşteri memnuniyetini yükseltecektir.

Ağustos ayında karasoft QR Menü ile yapacağınız güncelleme ile işletmenizi daha da çekici hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bu yeni özelliklerin keyfini çıkarmak için güncellemeyi indirmek. Daha iyi bir müşteri deneyimi ve işletmenizin rekabet gücünü artırmak için karasoft QR Menü her zaman yanınızda

 

Sık Sorulan Sorular

 

QR kod (Quick Response code), bilgi depolamak ve hızlıca okunmak üzere tasarlanmış bir tür matris barkod sistemidir. QR kodları ilk olarak 1994 yılında Japonya’da otomotiv endüstrisindeki parçaların takibini kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiştir. QR kodlar, geleneksel bir barkoddan çok daha fazla bilgiyi depolayabilir ve hızla taranabilir. Bir QR kodunun temel bileşenleri üçgen, kare ve noktalardır ve bu desenler bir siyah-beyaz kontrast ile oluşturulur.

QR menü, restoranlar ve kafe gibi işletmelerde fiziksel menü kartlarının yerine geçen ve müşterilere yemek seçeneklerini, fiyatları, içerik bilgilerini ve diğer önemli ayrıntıları sunan dijital bir çözümdür. Özellikle teknolojinin yaygın olarak kullanıldığı bölgelerde, QR menülerin popülaritesi artmaktadır.

Elbette ! Karasoft Qr Menü ve Yönetim Panelini deneyimlemek için size özel sunum yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Karasoft qr menü almaya karar verdiyseniz bize iletişim kısmından hızlıca ulaşabilirsiniz. 

Elbette ! Her zaman destek vermeye hazırız. Herhangi durumda bize iletişim kısmından ulaşmanız yeterli 🙂

Karasoft Qr Menü yazılımı özelleştirmelere açıktır. Teknik ekibimizle yazılımı dilediğiniz şekilde özelleştirebiliriz.

Qr Menü yazılımımız yıllık lisans satışı ile satılmaktadır. Süresi bitmeye yakın destek ekibimiz sizinle iletişime geçmektedir.

Karasoft Qr Menü 2023 yılının en popüler qr menü yazılımıdır. Hem ekonomik hem de üstün özellikleri ile franchising firmalarından lüks mekanlara, orta sınıftan esnaf mekanlarına kadar tüm alanlarda özel hizmet vermektedir.

Hazırlamış olduğumuz qr menü yazılımı ile istediğiniz tüm dillerde sunum yapabilirsiniz.

İşletmenizin menüsüne hızlıca erişmek isteyen müşterileriniz için bir kolaylık sağlamak amacıyla QR kodlarını oluşturduk. Artık müşterileriniz bu kodları taratarak restoran menünüze anında ulaşabilecekler.

Elbette salon ve şube limiti gözetmeksizin istediğiniz kadar şubenizde kullanabilirsiniz.

QR kodlar (Quick Response codes), akıllı telefonlar ve diğer cihazlar gibi optik okuyucularla tarandığında bilgileri çözümlenen iki boyutlu barkodlardır. QR kodlar, genellikle web sitelerine, ürün bilgilerine, iletişim bilgilerine, promosyonlara ve daha fazlasına yönlendiren bağlantıları içerebilir.

Telefonunuzun kamera uygulamasını açın. Ardından, kamerayı QR kodunu çerçevelemek için kullanın ve kodu ekranda tam olarak hedefleyin. Telefonunuzun kamera uygulaması genellikle QR kodunu otomatik olarak algılayacak ve tanıyacaktır.

Karekod Menü yapmak oldukça kolaydır. Karasoft qr menü için iletişim bölümünden bize ulaşın. Karekod menünüzü dakikalar içinde hazır edelim.