Karasoft İle Ücretsiz Qr Menü Oluşturun – Hem de 1 Dakikada !

karasoft ücretsiz qr menü

Karasoft.com.tr olarak, restoran, kafe, otel ve diğer yeme içme işletmeleri için kendi qr menülerini ücretsiz oluşturabilmelerine imkan veren dijital platformdur. Ücretsiz qr menü yazılımımızı, 1 aylık deneme sürümünden sonra kullanıma devam etmek için kendiniz karar verirsiniz.

İşletmeler qr menü sipariş verirken genellikle ilgi alanları olmadığından dolayı çekinerek sipariş vermektedir. Karasoft olarak bunun önüne geçmek için ücretsiz deneme süresi sunuyoruz. Bu ücretsiz deneme süresi içerisinde her türlü deneyimi sınırsız olarak kullanabilmektesiniz.

Karasoft Ücretsiz QR Menü Nedir ?

Karasoft, işletmelerin online siparişleri, rezervasyonları, ödemeleri ve müşteri iletişimini yönetmelerine yardımcı olan yazılım firmasıdır. Ayrıca, Karasoft QR menü özelliği sayesinde işletmeler, müşterilerine QR kodları aracılığıyla dijital menüler sunabilirler.

ücretsiz qr menü
ücretsiz qr menü

Karasoft QR menü, müşterilerin restoranlara gelip fiziksel bir menü almak yerine QR kodunu tarayarak dijital bir menüyü görüntülemelerini sağlar. Bu özellik, müşterilerin sosyal mesafeyi korumalarına yardımcı olur ve hijyenik bir çözüm sunar.

Karasoft Ücretsiz Qr Menü Nasıl Oluşturulur ?

Ücretsiz qr menü oluşturmak için sağ tarafta bulunan iletişim butonu veya telefon numaramız ile bize restoranın adını söylemeniz yeterlidir. Yaklaşık 5 dakika içerisinde işletmenize ait qr menü oluşturulur ve yönetim paneli ile birlikte size teslim edilir.

Masalarınız için Ücretsiz QR koda Sahip Olun !

Karasoft ücretsiz qr menü, size bir yönetim paneli sağlamaktadır. Bu yönetim paneli sayesinde içeriklerinizi rahatça ekleyebilecek ve güncelleyebileceksiniz.

Bizi diğerlerinden ayıran en önemli unsurlardan birisi de bu işlemlerinizin hiçbir sınıra tabi değilsinizdir :

 • Sınırsız ürün ekleyin
 • Sınırsız resim ekleyin
 • Sınırsız güncelleme yapın
 • Sınırsız ziyaretçiye gösterim yapın
 • Aklınıza gelebilecek herşey sınırsız

Yönetim paneli sayesinde size özel bir qr kod oluşturulacak ve bunu rahatlıkla masalarınızda kullanabilecek, müşterilerinize hizmet verebileceksiniz.

Karasoft Ücretsiz Qr Menü Nasıl Kullanılır ?

QR kodu, müşterilerin doğrudan telefon kamerasıyla taranabilir. Ardından, müşteri dijital menüyü görüntüleyebilir, yemek seçimlerini yapabilir, siparişlerini verebilirler.

QR menü yazılımı ayrıca, işletmelerin dijital menülerini kolayca yönetmelerini sağlar. İşletme sahipleri, menü öğelerini ekleyebilir, çıkarabilir veya değiştirebilir, fiyatları güncelleyebilir ve menülerini kategoriye göre düzenleyebilirler. Bu özellik, işletmelerin müşterilerine özel menüler ve kampanyalar sunmalarını da mümkün kılar.

Karasoft QR menü , restoran ve diğer yeme içme işletmelerine hijyenik, hızlı ve modern bir çözüm sunar. İşletme sahipleri, müşteri deneyimlerini geliştirebilir, işletme operasyonlarını optimize edebilir ve pandemi dönemi gibi zorlu süreçlerde müşteri güvenliğini sağlayabilirler.

Misafirler Qr Menüyü Nasıl Kullanacak ?

Qr menü oluşturduktan sonra yönetim panelinizden qr kod’u indirip çıktısını alıp işletmedeki masalara yerleştirebilirsiniz. misafirler menüyü açmak için akıllı telefonlarının kamerasıyla QR kodunu tarayabilecekler. Hepsi bu kadar !

Ücretsiz Qr Menü Demosu Var mı ?

Elbette ! Ücretsiz Qr Menü Demosu için Qr Kodu Tarayın 🙂 Bunun için telefonunuzun kamerasını veya Google Lens uygulamasını kullanabilirsiniz. Hem de size bir deneyim yaşatmış olalım. 🙂

karasoft qr kod
karasoft qr kod

Hemen Ücretsiz Qr Menü Oluşturalım

Teşekkürler 🙂 Karasoft ile ücretsiz Qr Menü deneyimi yaşayacak olmanız bizi çok mutlu etti. Hemen sağ tarafta bulunan iletişim formu veya telefon numaramız üzerinden bize ulaşın. İşletme bilgilerinize göre ücretsiz qr menünüzü oluşturup size yönetim paneli ile birlikte teslim ediyoruz.

Ayrıca Qr menümüz ile detaylı teknik bilgiye ulaşmak için qr menü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz : https://karasoft.com.tr/qr-menu/

Qr Menü Ne İşe Yarar ?

 • Temassız menü elden ele geçmez ve bakteri yaymaz.
 • Herhangi bir cihazdan herhangi bir yerden bağlantı veya kodla erişilebilir.
 • QR menüsü güzel bir tasarıma ve harika bir işlevselliğe sahiptir.
 • Yemeklerin ve yemek tariflerinin güzel fotoğrafları satışları teşvik eder, hataları ortadan kaldırır ve servisi hızlandırır.
 • Elektronik menüde herhangi bir zamanda birkaç saniye içinde düzenlemeler yapılabilir. Restoranların her seferinde yeni kitapçıklar basmasına gerek yok
 • Misafirler garsonu beklemeden menüyü inceleyebilir ve sipariş verebilir.

Menü değiştiyse QR kodunu değiştirmem gerekir mi?

Hayır, QR kodunun değiştirilmesine gerek yoktur. Tüm menü öğelerini yenileriyle değiştirseniz bile QR kodu aynı kalacaktır.

Menüdeki herhangi bir şeyi kendimiz düzenleyebilir miyiz?

Evet elbette. Menüde hem ürünleri hem de salonları ekleyebilecek, düzenleyebilecek, gizleyebilecek ve silebileceksiniz. Düzenleme işlemi o kadar basittir ki, Google’yi en az bir kez kullanmış olan herkes halledebilir.

QR menü yapmak için kendi web siteme ihtiyacım var mı?

Hayır, QR menü yapmak için kendi web sitenizin olmasına gerek yok. QR menü, sistemimize kayıt olduğunuzda sizin için oluşturduğumuz sitedir. Halihazırda kendi web siteniz varsa, buradan bir QR menü ile bir web sitesine bağlantı koyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 10 Average: 5]

 1. Murat Aydın diyor ki:

  Konunun öne çıkan bir hizmeti tanıttığını ve hızlı bir şekilde QR menü oluşturmanın ne kadar kolay ve kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Tek bir dakika içinde kendi QR menümü oluşturarak işimi daha da pratik hale getirebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir