Xbox Başkanı Phil Spencer’ın Activision Blizzard Çalışanlarına Notu

Xbox Başkanı Phil Spencer'ın Activision Blizzard Çalışanlarına Notu

Microsoft, bugünlerde Activision Blizzard‘ı satın almak için yaptığı devasa 68.7 milyar dolarlık anlaşmayı tamamladı. Xbox başkanı Phil Spencer, bugün tüm Microsoft’taki tam zamanlı çalışanlara gönderdiği bir içsel notta Activision Blizzard King çalışanlarına “Xbox’a hoş geldin” dedi.

Spencer şunları söyledi: “Activision Blizzard çalışanlarının artık meslektaşlarımız, iş arkadaşlarımız ve takım arkadaşlarımız olduğumuz için daha da heyecanlı olamazdık.”

“Bobby Kotick, entegrasyonun sorunsuz ve sorunsuz olmasını sağlamak için 2023 sonuna kadar görevine devam etmeyi kabul etti ve doğrudan bana rapor verecek. Birleşik bir ekip olarak birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz ve yeni organizasyonel yapımızla ilgili daha fazla güncelleme paylaşacağız.”

Spencer, önümüzdeki haftalarda Activision, Blizzard ve King ofislerini ziyaret edecek ve Microsoft çalışanları, yeni meslektaşlarını 8 Kasım’da Xbox çalışanları için düzenlenecek olan Microsoft’un bir sonraki sanal toplu buluşmasında karşılayabilecekler.

İşte Phil Spencer’ın Notunun Tam Hali:

Bugün oynamak için iyi bir gün. Activision Blizzard’ın satın alımını tamamladık ve Activision Blizzard’ı ve işletmelerini Microsoft Gaming’e hoş geldin diyoruz.

Activision, Blizzard ve King, oyun tarihindeki en çok oynanan ve en sevilen markalardan bazılarını yayınlıyor; Pitfall’den Call of Duty’ye, Warcraft’tan Overwatch’a, Candy Crush Saga’dan Farm Heroes Super Saga’ya kadar. Xbox’u Activision Blizzard’ın becerisi, bilgisi ve oyunlarının inanılmaz mirası ile birleştirerek, oyunun sevincini ve topluluğunu dünya genelinde daha fazla oyuncuya ulaştıracağız.

Yaratıcılıklarından öğrenmeye, bilgi ve en iyi uygulamaları paylaşmaya ve yeni meslektaşlarımızı vizyonlarını mümkün olan en geniş kitleye ulaştırmak için güçlendirmeye dört gözle bekliyoruz. Ve bugün, resmi olarak daha önce hiç olmadığı kadar çok oyuncuya ve mobil cihazlardan bulut akışına kadar yeni platformlarda daha çığır açan oyunları getirme çalışmasına başlıyoruz. Ayrıca, Activision, Blizzard ve King’in çok sevilen oyun kütüphanesini Game Pass ve diğer platformlarda kullanıma sunma çalışmalarına başlıyoruz – bu konuda önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi paylaşacağız.

Activision Blizzard çalışanlarının artık meslektaşlarımız, iş arkadaşlarımız ve takım arkadaşlarımız olduğumuz için daha da heyecanlı olamazdık. Bobby Kotick, entegrasyonun sorunsuz ve sorunsuz olmasını sağlamak için 2023 sonuna kadar görevine devam etmeyi kabul etti ve doğrudan bana rapor verecek. Birleşik bir ekip olarak birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz ve yeni organizasyonel yapımızla ilgili daha fazla güncelleme paylaşacağız.

Bu satın almamızın mümkün olmasına yardımcı olan herkese çok özel ve içten teşekkür etmek isterim. Sizin bağlılığınız olmadan bunu başaramazdık.

Önümüzdeki haftalarda, Activision, Blizzard ve King ofislerini ziyaret ederken, Oyun Liderlik Ekibimizin üyeleriyle birlikte olacağım. Yeni meslektaşlarımıza bir sonraki sanal toplu buluşmamızda hoş geldiniz diyeceğimiz bir fırsata sahip olacağız ve Microsoft topluluğu için, bu ve daha fazlasını 8 Kasım’da Şirket Stratejisi Serisi oturumunda tartışacağız.

Birlikte, oyuncular ve yaratıcılar için bir dünya dolusu olasılıkları açabiliriz.

Phil
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir